Vaatler

Yeni yatırımlar ve yeni projelerle Başakşehir hızla kalkınacak; Tüm halkımız hak ettiği çağdaş yaşam koşullarına kavuşacak.

Mesut Öksüz > Vaatler > İmar ve Dönüşüm

Ziya Gökalp, Ayazma, Şahintepe, Güvercintepe, Sıvat Yeşiltepe Başakşehir Belediyesi verilerine göre yapı stoğunun %12’sinin risk altında olduğu varsayılmaktadır. Yerinde dönüşüm, hiçbir koşulda yaşayanlar açısından sosyal ayrışmaya ve toplumsal kırılmaya yol açmayacak. Kent hakkı, konut dokunulmazlığı ve barınma hakkı, kiracıları da kapsayacak biçimde kamusal güvence altına alınacak. Projelere doğrudan kamusal kaynak aktarımı da yapılarak, uygulamaların tüm [...]

Projeyi İncele
İnsanımızı, yıllar yılı binbir emekle ve gayretle edindikleri evlerinden çıkaran anlayış son bulacak. Halkımızın temel barınma hakkını, evlerini ve yaşam alanlarını korumak için tüm yetkimizi kullanacağız. Halkımızın hem çağdaş bir ortamda yaşama hakkını, hem de menfaatini koruyacak şekilde en uygun çözümü ortak akılla bulacağız. Estetikten yoksun, ilçemizi kimliksiz hale getiren üretimlere izin vermeyeceğiz.

Projeyi İncele