Vaatler

Yeni yatırımlar ve yeni projelerle Başakşehir hızla kalkınacak; Tüm halkımız hak ettiği çağdaş yaşam koşullarına kavuşacak.

Mesut Öksüz > Vaatler

GÜVENLİK SORUNLARINDA KAMU KURUMLARIYLA İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ. Sokak aydınlatma projeleriyle mahallelerimiz daha güvenli olacak. Güvenlik teknolojileriyle 7x 24 halkımızın yanında olacağız ve diğer kamu kurumlarımızla iş birliği içinde, sorunların çözümünde gerekli desteği sunacağız. Sokak hayvanları sorununu “her cana saygı” anlayışıyla hızla çözeceğiz ve tüm mahallerimizde halkımız güvenle sokağa çıkacak.

Projeyi İncele
Osmanlı Devleti’nde ordunun modernleşme hareketinin baş eseri olan, ancak ilgisizlikten harabeye dönüşen Azatlı Baruthanesi restore edilerek kentin kültür envanterine yeniden kazandırılacak. Geçmiş medeniyetlerin ve yerleşimlerin tarihi ve kültürel izlerini barından ilçemizdeki pek çok kültür varlığı yıllardır atıl şekilde kaderine terk edilmiş durumda. Restorasyon ve rehabilitasyon projeleriyle başta Baruthane olmak üzere ihmal edilmiş alanları niteliğine göre [...]

Projeyi İncele